مدل های جدید انگشتر سال 2022
مدل های جدید انگشتر سال 2022
روند طراحی حلقه ها و انگشتر هر ساله تغییر می کند اما با این حال از الگوهای مشخصی پیروی می کنند. زیورآلات همیشه کوتاه ترین وسیله برای نفوذ به قلب یک دختر بوده است.
نکات مهم خرید طلا
نکات مهم خرید طلا
اگر می خواهید که در هنگام خرید طلا دچار سردرگمی و یا اصطلاحاً فریب نشوید پیشنهاد می کنیم که از طلا فروشی های معتبر و قدیمی که در این زمینه فعالیت داشته و دارای پروانه کسب هستند خرید نمایید.
مدل های جدید کیف زنانه 2022
مدل های جدید کیف زنانه 2022
جدیدترین ترندهای کیف دستی 2022 به شما کمک می کند تا در کمترین زمان به ظاهر خود طرحی نو دهید. وقت آن است که در مورد انتخاب کیف خود تجدید نظر کنید و ظاهر روزمره خود را تقویت کنید.
خواص فلز ارزشمند طلا
خواص فلز ارزشمند طلا
خواص فلز ارزشمند طلا در هر دو رنگ سفید و زرد طلایی این فلز گران قیمت یکسان بوده که موجب تنظیم شدن دمای بدن، بهبود و التیام بخشیدن به زخم ها و همچنین بهتر شدن جریان خون می شود.
مدل های جدید گوشواره های طلا 2022
مدل های جدید گوشواره های طلا 2022
گوشواره ­های طلا همیشه مد روز هستند و تقریباً با هر چیزی جفت می شوند. این باعث می شود که گوشواره های طلا برای ظاهر روزمره و همچنین مناسبت های خاص مورد استفاده قرار گیرند.
نکات مهم برای مراقبت از طلا
نکات مهم برای مراقبت از طلا
نکات مهم برای مراقبت و نگهداری از طلا فقط و فقط به منظور پیشگیری از دزدیده شدن و به سرقت رفتن آن نمی باشد، بلکه رعایت موارد لازم و ضروری برای حفظ درخشندگی و براق ماندن همیشگی طلا و جواهرات موجب می‌ شود
انتخاب گوشواره با توجه به مدل مو
انتخاب گوشواره با توجه به مدل مو
در حالی که یک دستورالعمل کلی برای انتخاب اکسسوری وجود دارد، گوشواره به شکل صورت و طول گردن شما بستگی دارد، عوامل دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید
نکات مهم هنگام خرید انگشتر طلا
نکات مهم هنگام خرید انگشتر طلا
با توجه به این که پایه های انگشترهای طلا برای نگهداری نگین آنها طراحی شده ‌اند از این رو به دلیل وجود سلیقه متفاوت مشتریان دارای انواع مختلفی از جمله خوشه ای هستند که در هنگام خرید قابل انتخاب خواهند بود.
سنگ فیروزه چیست؟ ترکیب زیبای فیروزه و طلا
سنگ فیروزه چیست؟ ترکیب زیبای فیروزه و طلا
سنگ فیروزه از دیرباز مورد توجه مردم قرار داشته است. این سنگ جز سنگ‌های گران‌ بها محسوب می‌شود که در طول تاریخ به دلیل خواص آن اهمیت بیشتری میان مردم پیدا کرد. از انواع سنگ فیروزه می‌توان به شجر و فیروزه عجمی اشاره کرد که می‌توانند بسته به دو رنگ آبی و سبز دارای قیمت‌های متفاوتی باشند.
بهترین انتخاب برای هدیه روز دختر چیست؟
روز دختر از مهم ­ترین روزهای ثبت شده در تاریخ ایرانیان است که به علت ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها نام گذاری شده است. از قدیم الایام تا به الان طبق رسومات و چیزی که پسندیده است، به علت جایگاه ویژه دختران سرزمینمان در این روز همگی به دختران این سرزمین تبریک می­گویند و هدیه ویژه­ای را در نظر می­گیرند، حتی در بسیاری از سازمان‌ها نیز برای کارمندان،‌ کادو تهیه می‌شود.